česky english deutsch
Úvod

     Vítáme Vás na stránkách hotelu Berounka ***, který se nachází v malé obci Liblín, na soutoku řek Střely  s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka.

     Vedle pohodlného ubytování ve standartně vybavených pokojích nabízí hotel další doprovodné služby, skvělou gastronomii, široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.

     Hotel Berounka je připraven Vám poskytnout vhodné podmínky k uspořádání firemních akcí, seminářů, školení, narozeninových akcí, oslav či svateb.

     Pokud zavítáte na Liblíně do Sportovního areálu Berounka nebo do Country stodoly, pak jste rovněž našimi hosty. Sportovní areál jistě nezklame i náročné sportovce, nabízí totiž možnost nejen sportovního vyžití, ale rovněž pohodlné ubytování s doprovodnými službami. Country stodola jest útulným stylovým kioskem, oblíben zejména u vodáckých turistů či příznivců  příjemného posezení s kytarou a zpěvem.

     Vstřícný a profesionální kolektiv našeho hotelového komplexu Vám zajistí příjemný pobyt v tomto zajímavém okolí řeky Berounky. Naším cílem je spokojený host, ať už k nám přijíždí na dovolenou, víkendový pobyt, turistiku, školení či soustředění. 

     Máte-li jakékoliv dotazy k našim službám, prosím neváhejte nás kontaktovat nebo nám napište, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


 

 

 

Aktuality
* * *

Jídelníček 13.-17.5.2019


Jídelníček 20.-24.5.2019


* * *